Köszöntő
 
Értesítések
Minden törlése

Köszöntő

3 Bejegyzések
2 Felhasználók
0 Likes
563 Megtekintés
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

Sziasztok!

Köszöntelek Titeket a megújult fórumunkon. Bízom benne, hogy sokaknak tudunk majd itt is segíteni.
Kérlek Titeket, hogy használjátok ezt a felületet kulturáltan, ne bántsuk egymást és tiszteljük egymás véleményét.

„Sose engedd, hogy legyőzzenek a kudarcok és a tévedések. Minden ami történik, még akkor is ha
nem az történt amire számítottál egy nagyon értékes, tanító eszköz. Csak akkor leszel sikeres, ha
tanulni tudsz kudarcaidból és hibáidból. Ez létfontosságú.”

                                                                                                              Christine Ammanpour

 
Közzétéve : 08/07/2020 1:17 du.
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

Sziasztok!

Ezt a rövid videót javaslom mindenkinek megnézni és átgondolni: https://www.youtube.com/watch?v=gl_vsL5nrvg

 
Közzétéve : 13/07/2020 1:03 du.
Tomi Tomi
(@tomiforex)
Hozzászólások: 1
New Member
 

Szia Attila,

 

Szép lett az új oldal. Habár idő hiányában már egy ideje nem vagyok klubtag, de időként vissza szoktam nézni a fórumra illetve megnéztem a legutóbbi youtube videóidat is. Örülök, hogy "utolsó mohikánként" még mindig segítesz a tanulni vágyóknak, szerintem sokan nem is tudják, hogy milyen jó helyen vannak.

Remélhetőleg itt a fórumon is beindul az élet, mert a folyamatos fejlődés kulcsa, hogy a tréderek megosszák a tapasztalataikat, ötleteiket vagy csak kérdezzenek.

 
Közzétéve : 15/09/2020 4:42 du.
Share: