Brókercégek
 
Értesítések
Minden törlése

Brókercégek

6 Bejegyzések
3 Felhasználók
8 Likes
923 Megtekintés
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

Sziasztok!

Sajnos egyre több brókercég tud bosszantó lenne. Az Admiral is ilyen. Egy régóta futó és működő demoszámlát állítottak le, melyen ráadásul az egyik AO robot fut folyamatosan.. Mellékelem a levelüket. Nem is értem a cég politikáját. Így biztosan nem leszek az ügyfelük, pedig már gondolkoztam rajta. 

 
Közzétéve : 12/07/2020 5:14 du.
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

Javaslom, hogy ha van kedvetek, akkor csináljunk egy korrekt brókercég minősítést (persze kulturáltan). Arra gondolok, hogy aki már régebb óta használ egy brókercéget írja le pl.: mik a tapasztalatok, előnyök, esetleg hátrányok, hol van korlátlan demoszámla, pénz visszautalás gyorsasága, milyen az ügyfél kiszolgálás, tudnak-e magyarul, válaszolnak-e a kérdésekre vagy ha segítségre szorulunk, esetleg spreadok és költségek elfogadhatósága, tőkeáttét nagysága, stb...

Ugyan arról a brókercégről többen is írhattok, nem baj, ha mások a tapasztalatok. Minél több tapasztalat van, annál jobban értékelhető az adott brókercég. Ezzel nem csak magunknak, ha nem azoknak is segíthetünk, akik még keresik a megbízható brókert.

 
Közzétéve : 12/07/2020 5:37 du.
veszmo reacted
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

Én kezdem is az Activtrades céggel. Nyugodtan egészítsétek ki vagy ha más a vélemény írjátok le. Pár éve nyitottam náluk először számlát. Tetszett, hogy nagy múlttal rendelkeztek és a londoni székhely. Ami meglepett, hogy vannak náluk magyarul tudó és nagyon segítőkész ügyfeles kollégáik. Ez nagyon megkönnyíti a kommunikációt. Bármit is kértem tőlük, mindig nagyon korrektek és gyorsak voltak. Ez a mai napig is így működik. A demoszámla náluk is (sajnos) csak 30 napig él, de amint éles számlát nyitunk, azonnal korlátlanítják. Sőt én azonnal kértem tőlük még 11 korlátlan demoszámlát, melyet azonnal megkaptam. Akkor nyerték el igazán a legjobban a bizalmamat, amikor az ESMA szabályozás miatt kértem tőlük a profivá minősítést. Gyakorlatilag a 3 feltétel közül csak 1-nek feleltem meg (2-nek kellett volna, de nem vagyok bankár vagy közgazdász és nincsen a számlán több százezer dollárom), de javasoltam nekik (bár nem hittem benne, hogy ez érdekelni fogja őket), hogy nézzék meg mit is kereskedtem náluk az elmúlt 1 évben, milyen eredménnyel és akkor mondják, hogy nem felelek meg. Amint ezt elküldtem nekik, kb. 5 percen belül profivá minősítettek (1 év alatt több mint 100% profit). Ezt nevezem én korrektségnek részükről...

Ami még nagyon tetszik náluk, hogy nincsen commassion (ez egy inkorrekt jutalék fajta) és alacsonyak a spreadok. A pénz visszahívás is nagyon gyors. Nem szoktak kekeckedni.

Ami nem tetszik. Volt magyar nyelvű weboldaluk, de már nincs, mert azt mondták, hogy nincs erre kapacitásuk. Ez hülyeség. Másik a 30 napos demoszámla, ha nincs éles számla. Talán ami még nem a legjobb, hogy lehetne több instrumentum választék. Röviden ez jutott eszembe...

 
Közzétéve : 12/07/2020 5:55 du.
bodi553, veszmo, Tomi Tomi and 4 people reacted
Lenhardt Miklós
(@vintagemike)
Hozzászólások: 1
New Member
 

Sziasztok,

 

az FXTM-mel van valakinek tapasztalata?

Üdv

Miki

 
Közzétéve : 25/09/2020 9:40 de.
normannasty
(@normannasty)
Hozzászólások: 1
New Member
 

Üdv!

OANDA. Van ingyenes lifetime demo account. 

Ami nem tetszik, hogy időnként rángatják a spreadet szét és össze, biztos van valami jó algoritmus rá. 

 

brn

 
Közzétéve : 13/10/2020 11:17 de.
komjathy attila
(@komjathy-attila)
Hozzászólások: 7
Tag Admin
Topic starter
 

@normannasty A spreadok-at sajnos sok helyen rángatják.

 
Közzétéve : 14/10/2020 2:52 du.
Share: